Co u nás najdete

Velká herna našeho RC zve k řádění, dominuje bazén s balónky, nechybí pracovní nářadí, kuchyňka, hrací pulty pro menší děti, kuličkové dráhy, autíčka, panenky, odstrkovadla a další a další hračky. Pro ty nejmenší je zde postýlka k odpočinku či autosedačka. Samozřejmostí je posezení pro rodiče i děti. 

        

Bazárek dětského oblečení je malá místnost, prakticky vybavená policemi, se spoustou sezónních oblečků za výhodné ceny. Všem našim návštěvníkům je umožněn prodej i nákup dětského použitého, ale čistého a nezničeného oblečení. K prodeji zde najdete i ruční výrobky našich návštěvníků. 

    

Učebna sloužící pro kurzy, přednášky, individuální poradenství. Je vybavena stoly s židlemi, flipchartovou tabulí, pianem. Možnost zapůjčení PC a Dataprojektoru. 


Didakticá herna je menší místnost vybavena policemi, stolem a židličkami. Jsou zde umístěny didaktické pomůcky převážně z řady montessori. Probíhají zde kroužky jako je Hrátky s Šášou Míšou a Hrátky pro předškoláky. Tato hernička je také k dispozici pro všechny návštěvníky pokud zrovna zde neprobíhají pravidelné akce. 

Minitělocvična poskytuje prostor pro pohybové kroužky jako je cvičínek, hrátky s Šásou, Baby masáže, ... Mísnost je vybavena spoustou cvičebních pomůcek jako gymbalony, owerbally, podložky, masážní míčky, ribstole, houpačky, skluzavky, ..... 

     

Samozřejmostí je vstupní šatna a wc s přebalovacím pultem, sprchou a nočníky. 

   

Pro návštevníky máme k dispozici jídelní židličky pro děti, ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a nádobí. 

 

 

 

 

Další informace